Středočeská ČSSD zahájila velký průzkum mezi svými členy

27. ledna 2020

O víkendu středočeská ČSSD spustila na návrh svého předsedy Robina Povšíka velký průzkum mezi svými členy. “Chceme posunout kupředu středočeskou socdem a také se pořádně připravit na letošní krajské volby. Proto jsme připravili velký interní průzkum mezi členy naší krajské organizace. Věřím, že nám výrazně pomůže, podobný jsme nedělali řadu let. Budu velmi rád, pokud mu budeš věnovat svou pozornost,” vysvětlil Robin Povšík v dopise všem sociálním demokratům ve Středočeském kraji.

obrázek Ti se průzkumu mohou zúčastnit přihlášením na internetu přes odkaz, který najdou ve svém e-mailové schránce, nebo vyplněním tištěného dotazníku, pokud z nějakého důvodu nemohou či nechtějí odpovídat elektronicky. Pro tyto případy jsou připraveny papírové dotazníky, které zájemci na schůzi své místní organizace anonymně vyplní a v zapečetěné obálce budou odeslány do Lidového domu.

Průzkum je zcela anonymní.  Na otázky se odpovídá jen zaškrtnutím jedné z nabízených odpovědí a nezabere více než 15 minut.

Pokud někdo z členů středočeské ČSSD nedostal emailovou pozvánku s internetovým odkazem a má zájem se průzkumu zúčastnit, stačí napsat na KVV.Stredocesky@cssd.cz a do předmětu emailu uvést PRŮZKUM.

“Chci, aby naše politika byla zrcadlem názorů členů. Abychom uspěli v krajských volbách nebo abychom úspěšně prosazovali náš region v Lidovém domě, potřebujeme kvalitní zpětnou vazbu,” vyzval k účasti krajský předseda Robin Povšík.

Průzkum končí 15. března, prezentace výsledků  se plánuje na krajské programové konferenci v Kladně na konci března a členská základna je poté obdrží emailem.

Blogy