Sociální demokraté nechyběli na všesportovních hrách v Hradci Králové, akci navštívil i premiér B. Sobotka

Sociální demokraté se v sobotu 12. září 2015 zúčastnili všesportovní her Svazu dělnických tělovýchovných jednot ČR v Hradci Králové. Velkolepé akce se zúčastnil například předseda Vlády ČR a ČSSD Bohuslav Sobotka, předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jan Hamáček a místopředseda ČSSD pro hospodaření Martin Starec.

Všesportovních her se účastnilo celkem 17 tělovýchovných jednot DTJ, které soutěžily v celkem 15 sportovních disciplínách. Mezi soutěžícími byl i desetičlenný tým Mladých sociálních demokratů. Na velkolepou akci přijelo asi okolo 300 sportovců. Do programu her byla navíc zařazena exhibice se stolním tenisem našich extraligových vicemistrů a tenisová exhibice Robina Vika (bývalý 57. hráč ATP) a Natálie Novotné (WTA 1041), ukázky veslování, sportovní aktivity pro děti a závod lodí na Labi.

Slavnostního zahájení a nástupu se zúčastnil například předseda Vlády ČR a ČSSD Bohuslav Sobotka, předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jan Hamáček, místopředseda ČSSD pro hospodaření Martin Starec, předsedkyně Mladých sociálních demokratů Lucie Válová, hejtman Královéhradeckého kraje Lubomír Franc, primátor města Hradce Králové Zdenek Fink a další významné osobnosti.

Blogy