Krajský volejbalový turnaj ČSSD v Dolní Moravici vyhrál tým "Neřeš to Bruntál"

Krajský volejbalový turnaj ČSSD v Dolní Moravici, na který zavítal poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný a hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák, přinesl pestrý kulturní a sportovní program. Letošní šestnáctý ročník vyhrálo bruntálské volejbalové družstvo „Neřeš to“.

Okresní výkonný výbor ČSSD Bruntál ve spolupráci s Místní organizací ČSSD v Dolní Moravici a pod záštitou Krajského výkonného výboru ČSSD Moravskoslezského kraje uspořádali letos už šestnáctý ročník tradičního Krajského volejbalového turnaje ČSSD.

Sportovní akce, na které se soutěžilo o pohár předsedy Krajského výkonného výboru ČSSD Moravskoslezského kraje, se uskutečnila ve Sportovním areálu TJ Dolní Moravice v sobotu 5. září 2015. Velkolepé události se zúčastnil poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný, hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák, další vzácní hosté a přátelé sociální demokracie.

Sportovní klání začalo prezentací od 8 hodin. V 9 hodin vystoupily bruntálské mažoretky a gymnastky. Poté moderátoři Radek Vráblík a Jaroslav Kala slavnostně zahájili volejbalový turnaj a požádali pořadatele a významné hosty o úvodní proslovy. Návštěvníci akce se zároveň mohli těšit na orientální tance Dambra Bruntál. Od 19.30 hodin pak odstartovala diskotéka a Karaoke Kalliope. Během celého dne bylo zajištěno bohaté občerstvení a tombola.

Letošní šestnáctý ročník Krajského volejbalového turnaje ČSSD v Dolní Moravici vyhrálo družstvo „Neřeš to Bruntál“, na druhé příčce skončil tým „Escape Bruntál“ a třetí místo si odvezli „Pumpaři Bruntál“. Nejsympatičtější hráčkou byla vyhlášena Markéta Pavelková, nejstarším hráčem byl oceněn Rostislav Škrda.

„Jsem velmi rád, že se letošního volejbalového turnaje zúčastnilo devět družstvem a přes tři sta návštěvníků, přátel a příznivců sociální demokracie. Moc děkuji všem soutěžícím, ale i těm, kteří se mezi nás přišli podívat a fandí tradiční akci,“ pochvaloval si turnaj a poděkoval poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný.

Celou fotoreportáž z volejbalového turnaje najdete zde...

Blogy