Hořovicko a Berounsko navštívil předseda Vlády ČR Bohuslav Sobotka

Premiér Bohuslav Sobotka navštívil 8. září 2015 spolu s poslancem Richardem Dolejšem města Beroun, Zdice a Hořovice ve Středočeském kraji.

Pracovní cestu do regionu Hořovicka a Berounska premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) zahájil na radnici v Berouně, kde byl přivítán starostkou Šárkou Endrlovou a místostarostou města Ivanem Kůsem (ČSSD). Předsedu vlády poté čekalo slavnostní přestřižení pásky u nového specializovaného oddělení v berounském Domově seniorů TGM. Na půdě této příspěvkové organizace Středočeského kraje následně proběhl společný oběd a setkání se starosty spádových obcí, s nimiž předseda vlády diskutoval o aktuálních problémech a potřebách regionu.

Dalším bodem programu premiéra se stalo symbolické slavnostní otevření nové mateřské školy ve Zdicích. V blízkém Černíně poté předseda Vlády ČR Bohuslav Sobotka, spolu s ministrem průmyslu Janem Mládkem (ČSSD) a poslancem Richardem Dolejšem (ČSSD), jednal s vedením podniku Kostal na téma podpory technického vzdělávání a otevření spolupráce s vysokými školami.

Bohuslav Sobotka zakončil svou pracovní cestu po regionu účastí na oslavách 15. výročí Domova Na Výsluní v Hořovicích, kde spolu s náměstkem hejtmana Středočeského kraje a starostou Hořovic Jiřím Peřinou (ČSSD) pozdravil a krátce pobesedoval s klienty a zaměstnanci tohoto domova seniorů.

Blogy