FOTO: Z pohádky do pohádky

Jak již se pomalu stává tradicí, závěr školního roku v podání Místní organizace ČSSD patří v Týně dětem. V letošním roce jsme opět akci pro děti pojmuli pohádkově.

V naší pohádkové říši na děti čekali různé úkoly. Pro děti si své úkoly připravili Brtník z Brtníku, Hloupý Honza, Ledová královna, Statečný kovář. Nechyběli ani čerti, se kterými děti musely hrát karty a kostky. Strašlivý pirát pro tentokrát udělal výjimku a nechal děti přistát na svém ostrově, kam je převáželi dobrovolní hasiči na svém člunu. Dokonce jim po splnění úkolu nechal vzít si něco z jeho pokladu. Veselými postavami byly letos i Křemílek z Vochomůrkou.

Děti byly velice soutěživé a s radostí plnily všechny připravené úkoly. Nejvíce pomohly Popelce s přebíráním hrachu. Díky jejich pomoci Popelka mohla vyrazit v krásných šatech na ples za princem.

Na závěr celého odpoledne se všechny pohádkové postavy sešli a za splněné úkoly dětem poděkovali. Dorazila dokonce i Popelka na svém koni. Ještě společné foto a celé zábavné odpoledne bylo ukončeno.

Děkuji všem, co se na pořádání podíleli, Extrudu Bečice, Sportovně relaxačnímu areálu Hluboká nad Vltavou, Autoopravně david Slpička, Šatyshop.cz, Podlahářství Novák, Hospůdka na Svazarmu, Dobrovolným hasičům v Týně nad Vltavou, Dobrovolným hasičům ze Svinů za sponzorský dar, holkám z jezdeckého oddílu v Čihovicích.

Za pořadatele
David Slepička

Blogy