FOTO: Poslanec Ladislav Velebný se zúčastnil slavnostního otevření bruntálského dopravního přestupního terminálu

Město Bruntál otevřelo nový dopravní přestupní terminál. Slavnostní události, která se odehrála ve středu 5. srpna 2015, se také zúčastnil poslanec Ladislav Velebný.

Poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný nechyběl na středečním slavnostním otevření zcela nového dopravního přestupního terminálu v Bruntále. Záběr rekonstrukce byl poměrně široký: úplnou obnovou prošlo celé prostranství od silnice I/11 až po zadní část vlakového nádraží, a to včetně části původního překladiště.

„Jsem velmi rád, že Bruntál má dokončenou jednu z největších staveb města. Nový dopravní terminál a jeho okolí tak zpříjemní našim spoluobčanům jejich cestování, jak autobusovou, tak i vlakovou dopravou. Je zde odvedeno kus práce,“ pochvaloval si poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný.

Slavnostního otevření nového dopravního přestupního terminálu s přestřiháváním pásky se například zúčastnili i hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák, jeho náměstek pro dopravu, silniční hospodářství, životní prostředí a zemědělství Daniel Havlík, předseda Výboru pro dopravu a člen Zastupitelstva Moravskoslezského kraje Jaroslav Kala, vedení města Bruntálu – místostarosta Vladimír Jedlička a ředitel Úřadu práce v Bruntále Milan Horna.

Podrobnější informace najdete zde...

Blogy