Den dětí s ČSSD

1. června 2012 od 00:00

Seznam míst, kde ČSSD pořádá akce pro děti.

Kraj - okres

datum

čas

místo

účast zástupců ČSSD

PRAHA

 

 

 

 

Praha 7

2.6.

14:00

Křižíkova fontána - Výstaviště Praha

 

Praha 8

4.6.

18:00

výstavní místnost ČSSD P - 8, Zenklova -Výstava fotografií "Děti země"

 

Praha 13

23.6.

14:00

Centrální park Prahy 13,Bronzová 2572

 

Praha 15

5.6.

15:30

SKBU Trhnovské náměstí 179/9, Hostivař

 

STŘEDOČESKÝ

 

 

 

 

Benešov

2.6.

13:00

fotbalové hřiště Pecerady

V. Zemek

Kladno

 

13:00

Nákupní centrum OÁZA  Kladno

 

Kutná Hora

28.6.

15:00

víceúčelové hřiště Vodranty v Čáslavi - akce "Skok do prázdnin"

M. Urban, J. Strnad

Mělník

2.6.

9:00

Horní Počaply-Nový sportovní areál

 

Mělník

2.6.2012

13:00

Dolní Beřkovice - Na hřišti

 

Pha-východ

14.7.

14:00

Všestary - fotbalové hřiště

 

Pha-východ

 

 

Úvaly

 

Pha-východ

 

 

Mukařov

 

Rakovník

9.6.

13:00

Branov - fotbalové hřiště

 

 

23.6.

13:00

Olešná - fotbalové hřiště

 

 

20.8. /21.8./

9:00

Nové Strašecí - u rybníka

 

 

1.6.

 

Roztoky - fotbalové hřiště

 

JIHOČESKÝ

 

 

 

 

České Budějovice

2.6.

14:00

Týn nad Vltavou, Kulturní dům (parkoviště pod kostelem)

 

Písek

26.5.

14:00

Putim, sportovní hřiště

 

 

3.6.

14:00

Hrejkovice, sportovní hřiště

 

Prachatice

2.6.

14:00

Chroboly, Kulturní dům

 

PLZEŇSKÝ

 

 

 

 

Domažlice

2.6.

14:00

Kdyně u Hřbitova

J.Rippelová

Domažlice

9.6.

13:00

Koloveč-Kynologický klub

L.Látka

KARLOVARSKÝ

 

 

 

 

Cheb

31.5.

15:00

Hřiště u Hotelové školy, Mariánské Lázně

 

 

1.6.

15:00

Hřiště u Penzionu pro seniory, Lázně Kynžvart

 

 

3.6.

14:00

Krajinka - u velkého dětského hřiště, Cheb

 

 

9.6.

14:00

Františkovy Lázně (místo bude upřesněno)

 

Karlovy Vary

17.6.

16:00

Lidový dům Stará Role

 

Sokolov

1.6.

16:00

malé hřiště u obchodu Dasnice

 

 

1.6.

9:00

hřiště Baník Habartov

 

 

23.6.

9:00

hřiště Sokol - Chlum Svaté Maří

 

ÚSTECKÝ

 

 

 

 

Litoměřice

2.6.

10:00

fotbalové hřiště Vrbice

 

 

2.6.

10:00

"Na Špičce" Křešice

 

Děčín

1.6.

16:00

dětské hřiště, ul.Okružní, Jílové

 

Most

2.6.

9:00

Na HŘIŠTITJ Sokol, Bečov 435 26

 

Chomutov

1.6.

15:00

před Městským divadlem (B.Němcové 552)

J.Vaňhová, J. Krákora, M. Benešová

Louny

2.6.

13:00

hřiště Cítoliby

 

LIBERECKÝ

 

 

 

 

Liberec

9.6.

10.00

Koupaliště Vápenka, Ještědská 555; Liberec

S. Eichler, R. Dušek

KRÁLOVÉHRADECKÝ

 

 

 

 

Jičín

9.6.

14:00

Podhorní Újezd a Vojice

J. Táborský

Rychnov nad Kněžnou

23.6.

14:00

Areál Zdraví, Chábory u Dobrušky

 

Trutnov

9.6.

9:00

Janské Lázně, Horní promenáda - Střední hřeben (okolí dětské léčebny Vesna)

 

PARDUBICKÝ

 

 

 

 

Chrudim

1.6.

15:00

Městský park Chrudim,dopravní hřiště

J. Chvojka

 

23.6.

14:30

Park Stromovka - Chrudim

V. Neubauer, J. Chvojka, M. Váňa

Ústí nad Orlicí

2.6.

12:00

na náměstí J. Marků, Lanškroun

R. Martínek, M. Váňa

VYSOČINA

 

 

 

 

Havlíčkův Brod

2.6.

10:00

zámecký park, Světlá nad Sázavou, ve spolupráci s Komisí pro místní Agendu 21 rady města a Sportovním zařízením Pěšinky,ČSŽ

 

 

3.6.

11:00

u hasičské zbrojnice, Okříšky

 

Žďár nad Sázavou

 

 

 

 

JIHOMORAVSKÝ

 

 

 

 

Blansko

9.6.

13:00

Boskovice, Zámecký skleník

M.Hašek, J. Regec, B. Sobotka

Brno-venkov

3.6.

 

Unkovice, u rybníka

 

Břeclav

7.6.

14:00

Mikulov, zámecká zahrada

J. Hajda

Hodonín

2.6.

14:00

Veselí n.Mor., Baťův kanál

I. Ohlídal

 

10.6.

15:00

Lužice, areál Lužák

 

Vyškov

2.6.

14:00

Luleč

 

 

23.6.

14:00

Pustiměř - hřiště FK Pustiměř

 

Znojmo

2.6.

14:00

Oleksovice, fotbalové hřiště

 

 

9.6.

14:00

Hostěradice, hřiště

 

OLOMOUCKÝ

 

 

 

 

Jeseník

1.6.

16:00

Jeseník, Slunná 186, Penzion na Kovárně

J. Krátký

Čechy pod Kosířem

9.6.

14:00

Čechy pod Kosířem, Multifunkční hala

B. Sekaninová

Olomouc

2.6.

13:00

Olomouc, Slavonínská pískovna

M. Tesařík, R. Váňa

Malá Morava

2.6.

14:00

Malá Morava, hřiště

 

Hranice

3.6.

14:00

Hranice, Střelnice U Zbranků

 

Kojetín

10.6.

14.00

Kojetín, areál Loděnice

R. Váňa, B. Sekaninová

ZLÍNSKÝ

 

 

 

 

Kroměříž

29.5.

9:00

Holešov, Holešovské děti v pohybu

J. Smýkal

Uherské Hradiště

2.6.

12:00

Lázně Leopoldov, Smraďavka

A. Seďa, H. Doupovcová

MORAVSKOSLEZSKÝ

 

 

 

 

Bruntál

2.6.

9:00

Hřiště na Jesenické ulici, Rýmařov

L. Velebný

 

 

9:00

MO Dolní Moravice

L. Velebný

 

 

13:00

Vrbno pod Pradědem, hřiště

 

 

 

13:00

Václavov, hřiště

 

 

 

14:00

Lichnov, hřiště

 

Frýdek-Místek

2.6.

15:30

Okolí tělocvičny v Řepištích

 

Ostrava

2.6.

14:00

TJ Sokol ve Výškovicích u řeky Odry

 

 

3.6.

14:00

křížení ulic Dolní x Plzeňská MO Starý Zábřeh

A. Rykala

Nadcházející akce

Blogy