Nejsem se sebou spokojena, odcházím

18. dubna 2012

Byla členkou vedení. Oddanou obdivovatelkou superguru, spolutvůrkyní tajného etického kodexu. Autorka smlouvy s poslanci, právník VV, který Bártovi radil. Dnes prohlašuje, že s vedením nesouhlasí a proto odchází. Karolína Peake.

Přidávají se další nespokojenci s vedením. Dagmar Navrátilová, místopředsedkyně strany.  Z Moldávie do ČT 24 telefonuje Lenka Andrýsová a potvrzuje, že o tomto kroku Peake ví několik dní a přidává se na její stranu. Neříkala Karolína Peake, že jde o čistě její samostatné rozhodnutí? Premiér jen tušil. Ne, věděl. Tuchy jsouo nebetyčná blbost, že.

Je to divadlo.

Loutkař Bárta se plánovaně stahuje. Pachatelem všeho slizkého a odporného bude John a pár zoufalců, kteří budou trvat na jednotě. Nebo, že by i John byl nespokojen s vedením a proto odešel k Peake? Vláda bude vládnout s podporou odpadlíků, kteří přeběhnou k "platformě", kde již Vít Bárta nebude vidět, ale bude tam. Osobně lituji lidí, kteří zůstávají VV, protože tomu stále věří. Znám je osobně.

Nemohu věřit, že jde o odstřižení od superguru. Bohužel nepřinese to společnosti nic nového. ODS a TOP 09 jen posílí. Pokračovat bude stejně asociální politika této vlády.

Projekt VV je mrtvý. Bylo to jasné už před rokem. Podvod na voličích však nekončí. Správné řešení jsou jedině předčasné volby.

Blogy