Přijďte oslavit 1. Máj s ČSSD

25. dubna 2016

Nadcházející víkend bude ve znamení akcí, pořádaných ČSSD.

Přehled víkendových akcí, na nichž budete moci diskutovat s představiteli ČSSD naleznete zde.

Okres – obvod Datum Čas Místo konání  účast představitelů ČSSD
PRAHA        
PRAHA 1.5. 14:00–19:00 Májový jarmark, Střelecký ostrov, Praha 1 Michaela Marksová Tominová, Lenka Teska Arnoštová, Miloslav Ludvík
Praha 4 30.4. 16:00 – 23:00 Čarodějnice OVV Praha 4, Restaurace Na tý louce zelený, Zelená louka 451/1, Praha 4 Michaela Marksová, Lenka Teska Arnoštová 
Praha 5 30.4. 17:00 Čarodějnice v Radotíně u stadionu, Stadion Radotín, Ke Zděři 1111/21, 15300, Praha 5  
Praha 6 30.4. 18:00 Čarodějnice MČ Praha 6, Ladronka, Tomanova 1/1028,
169 00,  Praha 6
 
Praha 14 30.4. 17:00 hod. Fotbalové hřiště, Sportovní areál Bohdašínská 398, Praha Koloděje  
STŘEDOČESKÝ        
Benešov 30.4. 16:00 Vrchotovy Janovice, Na Šancích Václav Zemek
Beroun 30.4. 18:00 Zdice, Písmena  Miloš Petera, Jiří Peřina, Richard Dolejš
Kladno 30.4. 19:00 Vinařice – pálení čarodějnic, Hornický skanzen, Myrau 56, Vinařice Jiří Dienstbier
Kolín        
Kutná Hora 30.4. 19:30 Malostranské náměstí ve Zruči nad Sázavou Milan Urban, Jaromír Strnad
Mladá Boleslav 1. 5.  14:00 – 17:30 Hrad Michalovice – Podlázky (Mladá Boleslav) Miloš Petera, Jan Hamáček
Rakovník 30.4. 17:00 Lubná u Rakovníka, lokalita Na Skalce  
Příbram        
JIHOČESKÝ        
České Budějovice 1.5. 14:00 – 17:00 Týn nad Vltavou, u Železného mostu Jindřich Florián, Vlasta Bohdalová
Český Krumlov 1. 5.  10:00 – 13:00 Jelení zahrada a Restaurace Jelenka, T.G. Masaryka 138, Č. Krumlov Jindřich Florián
Jindřichův Hradec 1.5. 10:00 – 12:00 Masarykovo náměstí,
Jindřichův Hradec
Jiří Zimola, Vítězslav Jandák, Milan Štěch, Karel Kratochvíle
Jindřichův Hradec 1.5. 14:00 – 16:00 Nová Včelnice, nádvoří Nechyby                           Milan Štěch, Karel Kratochvíle 
Písek 1.5. 14:00 – 17:00 Městský Ostrov v Písku      Karel Kratochvíle
Strakonice 1.5. 14:00 – 17:00  Strakonice, Podskalí, Ostrov Jiří Zimola, Karel Kratochvíle
Tábor 1. 5. 14:00 – 17:00 Sportovní areál Komora,  Na Bydžově 3122, Tábor, 390 05 Jan Mládek
Domažlice 29.4. 17:00–22:00 pořádá SDŽ, Zelená Lhota 26, čarodejnice+stavění májky Jaroslav Bauer, Jan Látka
Domažlice 1.5. 10:00–14.00 pořádá SDŽ, Zelená Lhota 26, posezení u májky  
Plzeň – město 30.4. 16:00 – 22:00 Čarodějnice, Ranč Šídlovák, pod konečnou st.traam.č.4 Gerská 60 Václav Šlajs, Milan Chovanec, Dagmar Terelmešová, Jan Látka, Milada Emmerová
Plzeň – město 1.5. 14:00 – 17:00 1. máj + DD, Ranč Šídlovák, pod konečnou st.tram.č.4 Gerská 60 Václav Šlajs, Milan Chovanec, Dagmar Terelmešová, Jan Látka, Milada Emmerová
Plzeň-sever 7. 5. 10:00 Májové slavnosti, OÚ, Žihle 53 , 33165 Ivo Grüner
Tachov 30.4. 17:00 stavění májky, obec Maršovy Chody 46, u fotb.hřistě  Miroslav Nenutil
KARLOVARSKÝ        
Cheb 1.5. 10:00 obec Nový Kostel Petr Navrátil, Miroslav Nenutil
Karlovy Vary 1.5. 13:00 Mírové náměstí, Ostrov Martin Havel, Markéta Wernerová, Pavel Čekan
Sokolov 30.4. 16:00 – 23:00 U hasičárny, Kynšperk n.O.  
ÚSTECKÝ        
Litoměřice 30.4. 17:00 Hřiště Malina, 411 81, Brozany nad Ohří  
Ústí nad Labem 1.5. 10:00 –13:00 Lidické náměstí, 400 01, Ústí nad Labem  
Ústí nad Labem 1.5. 14:00 –17:00 zahradní restaurace Tivoli, 403 23 Velké Březno Jaroslav Foldyna
Děčín 1.5. 11:00 –17:00 Smetanovo nábřeží pod zámkem, 405 02, Děčín Jaroslav Foldyna
Teplice 1. 5. 9:00 – 13:00 Oslava 1. máje – fotbalový stadion, 417 42, Krupka Jaroslav Foldyna
Teplice 1.5. 15:00 – 18:00 Prvomájová taneční zábava – Restaurace Na Střelnici, Krupka, 417 42  
Most 30.4. 17:00 RETRO pálení čarodejnic sraz „Cukrárna u Kupců“ K.J.Erbena, 434 01 Most  
Most 1.5. 10:00 RETRO 1.máj sraz „Cukrárna u Kubců“ K.J.Erbena, 434 01 Most  
Chomutov 1.5. 8:00–13:00 Boženy Němcové 552/32,  430 01 Chomutov  Marie Benešová, Jaroslav Krákora
LIBERECKÝ        
Jablonec nad Nisou 22.4. 17:00 Zemědělská 3944/5a, Jablonec n.N – Lukášov Lenka Kadlecová, Lukáš Pleticha 
KRÁLOVÉHRADECKÝ        
Hradec Králové 1.5. 13:30 – 16:30 zahrada KD Střelnice, Střelecká 45, 500 02 Hradec Králové Jiří Štěpán
Jičín 1.5. 9:00 (zahájení)       13:00 (posezení s ČSSD) víceúčelové sportovní hřiště v Kopidlně, Smutná ulice, 507 32 Kopidlno Josef Táborský
Náchod 1. 5. 13:00 – 16:00 Dopravní hřiště  Náchod – Běloves,1. máje 16, 547 01 Náchod, AMK – BESIP DDH Náchod Pavel Hečko, Jan Birke, Lubomír Franc 
Rychnov nad Kněžnou 30.4. 17:00 Hostinec U Mařenky, Městská Habrová 703, 516 01 Rychnov nad Kněžnou  
  1.5. 14:00 Hotel U Splavu, Ke Koupališti 93, 517 41 Kostelec nad Orlicí Miroslav Antl 
PARDUBICKÝ        
Chrudim 1.5. 10:00 KD Orlovna, Na Řekách 1109, Hlinsko, 539 01  
Pardubice 1.5. 10:00 před KD, Holubova 768, Holice, 534 01 Jan Chvojka
Pardubice 1.5. 14:00 Třída Míru – prostor před MC Donalds, Pardubice, 530 02 Jan Chvojka
Svitavy 1.5. 14:00 Zámek, Zámecké nám. 1, Moravská Třebová, 571 01 Bohuslav Sobotka, Martin Netolický, Pavel Havíř, Radko Martínek 
Ústí nad Orlicí 30.4. 9:00 ZŠ a MŠ Třebovice 214, 56124  
Ústí nad Orlicí 30.4. 16:00 rest. Na Růžku, Kollárova 720, Choceň, 565 01  
Ústí nad Orlicí 30.4. 16:00 Výprachtice 390, 561 34  
Ústí nad Orlicí 30.4. 16:00 Dráby 46, Litomyšlské předměstí, Vysoké Mýto, 566 01  
VYSOČINA        
Havlíčkův Brod 30.4. 19:00 Letní koupaliště Havlíčkův Brod, Chotěbořská 2997 Pavel Antonín
Havlíčkův Brod 1.5. 9:00 Chotěboř, Náměstí T.G.Massaryka Petr Krčál, Jiří Běhounek, Pavel Antonín
Pelhřimov 30.4. 18:00 U rybníka Stráž, Pelhřimov, 1 km směr Vlásenice Jiří Běhounek
Pelhřimov 1.5. 13:00 U rybníka Stráž, Pelhřimov, 1 km směr Vlásenice Jiří Běhounek, Milan Sťěch 
Pelhřimov 1.5. 15:00 Žirovnice, Restaurace na Budíně, Nádražní 590  
Pelhřimov 1.5. 13:00 Počátky, Sokolovna, Tyršova 252 Počátky  
Jihlava 1.5. 14:00 – 18:00 restaurace Pančava zahrádka, Jihlava, Brtnická 2387/74 Rudolf Chloupek
Třebíč 1.5. 14:00 areál parku na Polance v Třebíči, Polanka 606/22 Jiří Běhounek, František Bublan
Žďár nad Sázavou 1.5. 13:00 Vratislavovo náměstí za kostelem, Nové Město na Moravě Bohuslav Sobotka, Petr Černý, Petr Krčál
JIHOMORAVSKÝ        
Blansko 1.5. od 14:00 Blansko, rekreační oblast Palava, bufet Gisela Bohuslav Sobotka, Michal Hašek, Roman Hanák, Lubomír Toufar, Ivo Polák
Brno-město 30.4. 17:30 – 1:00 Areál zdraví, Kneslova 1a, Brno  
Brno-město 1.5. 13:00–16:00 Přístaviště, Brněnská přehrada Michal Hašek, Roman Hanák, Jeroným Tejc, Roman Sklenák, Jan Žaloudík, Jiří Čejka
Brno-venkov 30.4. 17:00 – 22:00 Nedvědice, u fotbalového hřiště  
Brno-venkov 1.5. 13:00 –17:00 Ivančice, park Aréna Roman Hanák, Jan Žaloudík
Břeclav 1.5. 13:00 Zámeček Pohansko, Břeclav Jiří Petrů, Jan Hajda
Břeclav 1.5. 13:00 Valtice, Vinařské náměstíčko Jiří Petrů, Jan Hajda
Hodonín 28.4. 15:00 Kyjov, městské koupaliště u stadionu – pálení čarodějnic  
Vyškov 30.4. 16:00 Snovídky – pálení čarodějnic Ivo Bárek
Vyškov 1.5. 9:00 –12:00 Vyškov, Masarykovo náměstí Bohuslav Sobotka, Ivo Bárek, Michal Hašek, Roman Hanák
Znojmo 1.5. 9:00 –12:00 Lidový dům, Dělnická 22, Znojmo Pavel Štohl, Vlastimil Gabrhel
OLOMOUCKÝ        
Prostějov 1.5. 14:00 Prostějov, Kolářovy sady – U Hvězdárny Jiří Zemánek, Pavel Holík, Božena Sekaninová
Olomouc 1.5. 14.00 Olomouc, Smetanovy sady VFO a.s. – u restaurace Fontána, Smetanovy sady 603, Olomouc 779 00 Jiří Zemánek, Roman Váňa, Martin Tesařík
Olomouc 1.5. 15:00 Kulturní dům Šternberk, Masarykova 20, Šternberk 785 01 Jiří Zemánek, Roman Váňa
Olomouc 1.5.2016 9:00 Park Míru, ulice Čihadlo, Litovel 784 01 Jiří Zemánek, Roman Váňa
Přerov 1.5.2016 9:30 Přerov, náměstí T.G.M. GPS 49.4551247N, 17.4491450E Jiří Zemánek
Jeseník 1.5. 9:30 V Oblouku (u hotelu Praděd) Dukelská 178, Jeseník  
ZLÍNSKÝ        
Zlín 1.5. 10:00 – 13:00 sad Svobody, u zámku ve Zlíně Milena Kovaříková, Petr Navrátil, Taťjána Valentová Nersesjan, Alena Gajdůšková, Miroslava Strnadlová
Kroměříž 1. 5. 10:00 – 12:00 Kroměříž, Hanácké náměstí Olga Sehnalová, Jaroslav Malý 
Kroměříž 1. 5. 13:00 – 16:00 Holešov, hřiště na pétángue, Havlíčkova ulice, Holešov  
Uherské Hradiště 1.5. 14:00 –16:00 „Sokolský stadion“ Uherský Brod, Svat. Čecha 1137, Uherský Brod  Ladislav Kryštof, Antotnín Seďa
MORAVSKOSLEZSKÝ        
Bruntál 7.5. 8.00 Výstup na Praděd,sraz u Hvězdy Penzion a restaurace Na Hvězdě, Malá Morávka 45 Ladislav Velebný
Frýdek-Místek 1.5. 11:00 restaurace U splavu, adresa: Ke Splavu 2308, 738 01 Frýdek-Místek Petr Gawlas
Nový Jičín 30.4. 14:00 – 23:00 Klimkovické koupaliště, Havlíčková 891, Klimkovice Zdeněk Husťák 
Opava 1.5. 15:00 Opava – Kylešovice,restaurace kotelna, 17.listopadu 1210/2  
Ostrava 1.5. 10:00 Dolní oblast Vítkovice,Ruská 2993. Prvomájový pochod směr centrum Ostravy Miroslav Novák, Lubomír Zaorálek, Adam Rykala, Petr Vícha, Lumír Palyza

Blogy