Informace o sbírce na zmírnění následků požáru rodinného domu členky ČSSD

Vážená přítelkyně, Vážený příteli

dne 28.února.2017 postihla naši členku Michaelu Zatloukalovou tragická událost, a sice požár rodinného domu, který se svou rodinou obývala.

Jejich dům je téměř kompletně zničen a je dlouhodobě neobyvatelný. V domě, co neshořelo, to bylo zničeno kouřem a usazeninami z hoření, spodní patro je kompletně promočeno hasební vodou.

Rodina přišla o vše včetně oblečení, dokladů a osobních věcí, Michaela je v současné době hospitalizována na popáleninovém centru FN v Ostravě a její dcera se sedmiletou vnučkou jsou ubytovány na krizovém pokoji obce.

Zastupitelstvo obce Čechy pod Kosířem se na svém zasedání 2.3. 2015 rozhodlo pomoci, jak finančním darem obce, tak uspořádáním sbírky.

Tímto bych vás chtěl požádat o finanční pomoc postižené rodině na transparentní účet: 115–4213540287/0100 zřízený obcí Čechy pod Kosířem u Komerční banky .

Na tento účet je možno přispívat po dobu sbírky tj. od 4.3.2017 do 4.4.2017

Přátelé, pomožme zmírnit následky pohromy, která postihla jednu z nás. Pokusme se navrátit rodinu do alespoň trochu normálního života. Za finanční pomoc předem děkuje rodina Zatloukalova a Koudelkova.


Zapsal: Ing. František Střída Ph.D., Předseda MO ČSSD Čechy pod Kosířem

Blogy