Avízo - TK ČSSD, úterý 26.6.2012, 15:00 - jednání vlády, návrh ČSSD na zachování nižší sazby DPH - Lidový dům, Hybernská 7, Praha 1

25.06.2012 Rádi bychom Vás pozvali na zítřejší tiskovou konferenci ČSSD, která bude za účasti senátora a stínového ministra školství Marcela Chládka a viceprezidenta Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých ČR PhDr. Rudolfa Volejníka.

Hlavním tématem tiskové konference bude jednání vlády a návrh ČSSD na zachování nižší sazby DPH pro zdravotní pomůcky, časopisy a knihy.

 • Termín:  úterý, 26.6.2012
 • Místo:    místnost č.202 - Lidový dům, Hybernská 7, Praha 1
 • Čas:         15:00
Profil autora
maly-tiskove-oddeleni.jpg
Tiskové oddělení
Blogy autora Tiskové oddělení
Názory a komentáře autora Tiskové oddělení
Podobná témata
 • Chceme spravedlivou a sociální Evropu!

  Programový manifest ČSSD pro volby do Evropského parlamentu 23.-24. 5. 2014.

 • Spravedlivé reformy ČSSD
 • Vláda schválila novinky v odškodňování po pracovním úrazu nebo kvůli nemoci z povolání

  Nové nařízení vlády o odškodňování bolesti a ztížení společenského uplatnění způsobené pracovním úrazem nebo nemocí z povolání, připravilo Ministerstvo zdravotnictví v součinnosti s Ministerstvem práce a sociálních věcí. Jeho smyslem je stanovit pravidla pro odškodňování v rámci pracovně-právních vztahů.

 • Policie v sobotu posílí ochranu hranic s Rakouskem

  Česká republika v sobotu, 10. října 2015, rozšíří kontrolní opatření na hranicích s Rakouskem, ke kterým Policie ČR přistoupila v polovině září letošního roku. Policie tak získá větší přehled o případné nelegální migraci, kdy by v rámci převaděčství mohly být využívání i méně významné hraniční přechody.

 • Říjnová diskuse ministrů průmyslu k prověrce konkurenceschopnosti a aktuálním otázkám ovlivňujícím evropskou ekonomiku

  První říjnový den patřil zasedání Rady pro konkurenceschopnost ve formaci ministrů zodpovědných za oblast vnitřního trhu a průmyslu. Delegaci České republiky vedl náměstek ministra Vladimír Bärtl, který na zasedání Rady na vlastní náklady přiletěl ultralehkým letadlem typu Fascination F 100 C české výroby. Náměstek Bärtl letadlo z benešovského letiště do Lucemburku sám pilotoval a prezentoval tím světovou úroveň tohoto perspektivného českého průmyslového sektoru, což ocenil i předsedající lucemburský ministr Etienne Schneider ve svém úvodním vystoupení.

Aktuality

Archiv novinek

Blogy

Přehled všech blogů

Články a názory

Přehled všech článků

Language