J.Dienstbier: setkání prezidentského kandidáta s občany:

22.08.2012 Tachov 10.30, Stříbro 16.00

11.00 Tachov - před MěÚ v Tachově
16.00 Stříbro - před kinem
Podobná témata
 • VOLBY 2014 ZÁVĚREČNÝ MÍTINK V BRNĚ

  od 16:00 Brno, Moravské nám. Závěrečný mítink před podzimními volbami za účasti předsedy strany Bohuslava Sobotky a dalších představitelů sociální demokracie.

 • VOLBY 2014 - Setkání ve Velkém Meziříčí

  od 14:15 Velké Meziříčí, Náměstí. Na setkání Vás zve předseda ČSSD Bohuslav Sobotka a kandidátka do Senátu Dagmar Zvěřinová. Na akci dále vystoupí kandidát na starostu Josef Komínek.

 • VOLBY 2014 - Setkání v Bystřici nad Pernštejnem

  od 12:30 v Bystřici nad Pernštejnem, Masarykovo nám. Na setkání Vás zve předseda ČSSD Bohuslav Sobotka a kandidátka do Senátu Dagmar Zvěřinová. Na akci dále vystoupí kandidát na starostu Karel Pačiska.

 • VOLBY 2014 - Setkání ve Žďáru nad Sázavou

  od 10:0 Žďár nad Sázavou, centrální parkoviště /tržnice/. Na setkání Vás zve předseda ČSSD Bohuslav Sobotka a kandidátka do Senátu Dagmar Zvěřinová. Na akci dále vystoupí hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek a kandidát na starostu Vladimír Novotný.

 • VOLBY 2014 - Setkání v Děčíně

  od 17:30 Děčín, Masarykovo nám. Na setkání Vás zve předseda ČSSD Bohuslav Sobotka a kandidát do Senátu Jaroslav Sykáček. Na akci dále vystoupí ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová-Tominová, kandidát na primátora František Pelant a místopředseda ČSSD Martin Starec.

Aktuality

Archiv novinek

Blogy

Přehled všech blogů

Články a názory

Přehled všech článků

Language