Setkání B. Sobotky s francouzským premiérem Ayraultem

22.05.2012 Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka bude ve středu, 23.5.2012 jednat v Bruselu s lídry evropských sociálnědemokratických a socialistických stran, organizovaných ve Straně evropských socialistů (PES). Při této příležitosti se setká také s francouzským premiérem Jean-Marc Ayraultem či belgickým premiérem Elio Di Rupem. K výsledkům jednání bude vydána tisková zpráva.

Profil autora
maly-tiskove-oddeleni.jpg
Tiskové oddělení
Blogy autora Tiskové oddělení
Názory a komentáře autora Tiskové oddělení
Podobná témata
 • Chceme spravedlivou a sociální Evropu!

  Programový manifest ČSSD pro volby do Evropského parlamentu 23.-24. 5. 2014.

 • Spravedlivé reformy ČSSD
 • Policie v sobotu posílí ochranu hranic s Rakouskem

  Česká republika v sobotu, 10. října 2015, rozšíří kontrolní opatření na hranicích s Rakouskem, ke kterým Policie ČR přistoupila v polovině září letošního roku. Policie tak získá větší přehled o případné nelegální migraci, kdy by v rámci převaděčství mohly být využívání i méně významné hraniční přechody.

 • Říjnová diskuse ministrů průmyslu k prověrce konkurenceschopnosti a aktuálním otázkám ovlivňujícím evropskou ekonomiku

  První říjnový den patřil zasedání Rady pro konkurenceschopnost ve formaci ministrů zodpovědných za oblast vnitřního trhu a průmyslu. Delegaci České republiky vedl náměstek ministra Vladimír Bärtl, který na zasedání Rady na vlastní náklady přiletěl ultralehkým letadlem typu Fascination F 100 C české výroby. Náměstek Bärtl letadlo z benešovského letiště do Lucemburku sám pilotoval a prezentoval tím světovou úroveň tohoto perspektivného českého průmyslového sektoru, což ocenil i předsedající lucemburský ministr Etienne Schneider ve svém úvodním vystoupení.

 • BRS vyhlašuje podmínky pro udělení Ceny Jaroslava Jandy pro rok 2016

  Bezpečnostní rada státu opět po roce vyhlašuje podmínky pro udělení Ceny Jaroslava Jandy, čímž navazuje na v roce 2014 znovuobnovenou tradici udělování ceny za významný přínos v oblasti bezpečnostní politiky České republiky.

Aktuality

Archiv novinek

Blogy

Přehled všech blogů

Články a názory

Přehled všech článků

Language