Setkání B. Sobotky s francouzským premiérem Ayraultem

22.05.2012 Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka bude ve středu, 23.5.2012 jednat v Bruselu s lídry evropských sociálnědemokratických a socialistických stran, organizovaných ve Straně evropských socialistů (PES). Při této příležitosti se setká také s francouzským premiérem Jean-Marc Ayraultem či belgickým premiérem Elio Di Rupem. K výsledkům jednání bude vydána tisková zpráva.

Profil autora
maly-tiskove-oddeleni.jpg
Tiskové oddělení
Blogy autora Tiskové oddělení
Názory a komentáře autora Tiskové oddělení
Podobná témata
 • Chceme spravedlivou a sociální Evropu!

  Programový manifest ČSSD pro volby do Evropského parlamentu 23.-24. 5. 2014.

 • Spravedlivé reformy ČSSD
 • Pracovní skupina jednala o sankcích, vládě navrhne zavedení tzv. kurzarbeit

  V pondělí 18. srpna 2014 se na Úřadu vlády uskutečnilo druhé jednání Pracovní skupiny pro hodnocení dopadů sankcí v rámci ukrajinské krize. Členové Pracovní skupiny analyzovali dosavadní dopady sankcí na vybrané sektory a jednali o opatřeních, kterými vláda může v aktuální situaci podpořit českou ekonomiku.

 • MPSV: Profesionalizace pěstounské péče pokračuje

  Ministerstvo práce a sociálních věcí i v letošním roce pokračuje v pilotním ověřování vedení příprav budoucích pěstounů v programu PRIDE (Parent Resources for Information, Development and Education). V roce 2014 se do tohoto programu zapojilo již devět krajů.

 • MŠMT razantně odmítá nepravdivé údaje v článku Lidových novin

  Lidové noviny dnes publikovaly text s titulkem „Bruselská výstraha ministru Chládkovi“. Článek obsahuje řadu dezinformací, které je třeba uvést na pravou míru. Předně je třeba napsat, že re-audit systémů Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VK) probíhal od května 2012 do května 2014. Tedy převážně v době, kdy resort vedli Petr Fiala a Dalibor Štys. Ministr Chládek nastoupil do čela ministerstva 29. ledna a v květnu byl tedy ve funkci pouhé čtyři měsíce.

Aktuality

Archiv novinek

Blogy

Přehled všech blogů

Články a názory

Přehled všech článků

Language