Setkání B. Sobotky s francouzským premiérem Ayraultem

22.05.2012 Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka bude ve středu, 23.5.2012 jednat v Bruselu s lídry evropských sociálnědemokratických a socialistických stran, organizovaných ve Straně evropských socialistů (PES). Při této příležitosti se setká také s francouzským premiérem Jean-Marc Ayraultem či belgickým premiérem Elio Di Rupem. K výsledkům jednání bude vydána tisková zpráva.

Profil autora
maly-tiskove-oddeleni.jpg
Tiskové oddělení
Blogy autora Tiskové oddělení
Názory a komentáře autora Tiskové oddělení
Podobná témata
 • Chceme spravedlivou a sociální Evropu!

  Programový manifest ČSSD pro volby do Evropského parlamentu 23.-24. 5. 2014.

 • Spravedlivé reformy ČSSD
 • Sociální sítě: Vítězem týdne je ČSSD

  Největší česká levicová strana ČSSD začiná také konečně na Facebooku správně komunikovat. Důkazem toho je jednak již zmíněný největší nárůst interakce jejich fanoušků vzhledem k ostatním sledovaným stranám, jednak také další aspekty, jako je například jednotná podoba obrázkových postů. ČSSD si také jako první výrazněji rýpla do konkurence, když pomocí infografiky poukazuje na slib hnutí ANO o zrušení roamingu, který je již zrušen.

 • M. Schulz: Rusové jsou tvrdí a tvrdá odpověď je nepřekvapí

  Předseda Evropského parlamentu Martin Schultz v exkluzivním rozhovoru pro MF DNES vysvětluje, proč jsou sankce jedinou možnou odvetou Rusku za Ukrajinu a proč život v Bruselu není normální.

 • Praha hostí pod patronátem klubu sociálních demokratů v EP vrcholnou konferenci

  Národní dům na Smíchově v Praze se chystá na důležitou konferenci, která ve světle desetiletého výročí vstupu ČR a dalších států do Evropské unie rozebere klíčová témata vztahující se k současnosti i budoucnosti tohoto uskupení. Událost konaná již tento pátek slibuje špičkovou úroveň debaty za účasti vrcholných představitelů poslaneckého klubu sociálních demokratů v Evropském parlamentu (S&D) včetně jeho předsedy Hannese Swobody. S projevem vystoupí i premiér Bohuslav Sobotka.

Aktuality

Archiv novinek

Blogy

Přehled všech blogů

Články a názory

Přehled všech článků

Language