Setkání B. Sobotky s francouzským premiérem Ayraultem

22.05.2012 Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka bude ve středu, 23.5.2012 jednat v Bruselu s lídry evropských sociálnědemokratických a socialistických stran, organizovaných ve Straně evropských socialistů (PES). Při této příležitosti se setká také s francouzským premiérem Jean-Marc Ayraultem či belgickým premiérem Elio Di Rupem. K výsledkům jednání bude vydána tisková zpráva.

Profil autora
maly-tiskove-oddeleni.jpg
Tiskové oddělení
Blogy autora Tiskové oddělení
Názory a komentáře autora Tiskové oddělení
Podobná témata
 • Chceme spravedlivou a sociální Evropu!

  Programový manifest ČSSD pro volby do Evropského parlamentu 23.-24. 5. 2014.

 • Spravedlivé reformy ČSSD
 • Výroční finanční zpráva ČSSD za rok 2014

  ČSSD dnes zveřejnila Výroční finanční zprávu o hospodaření za rok 2014. Výnosy činily 219,4 miliónu korun, náklady 266,9 miliónu korun a schodek hospodaření pak -47,5 miliónu korun, při odpisech ve výši 14,8 milionů korun. Část schodku rozpočtu byla kryta z vlastních zdrojů vytvořených v předchozím roce, část průběžným čerpáním kontokorentního účtu. „ČSSD financovala své aktivity bezproblémově na všech úrovních, výrok auditora je bez výhrad,“ uvedl místopředseda strany pro hospodaření Martin Starec.

 • Ministerstvo vnitra vyjednalo u Evropské komise schválení dvou významných národních programů

  V úterý 24. března 2015 schválila Evropská komise České republice národní program Azylového, migračního a integračního fondu. Už 19. března tohoto roku navíc komise schválila národní program Fondu pro vnitřní bezpečnost. Česko díky tomu získá na boj proti závažnému zločinu nebo např. na ochranu vnějších hranic cca 1,6 miliardy Kč.

 • Účast členů vlády na jednáních Rady EU se meziročně zvýšila

  25. března 2015 Vláda se dnes v části, věnované evropské agendě, zabývala účastí členů kabinetu na Radách EU za dosavadní funkční období vládní koalice. Kabinetu se podařilo po téměř pěti letech obrátit trend a zvýšit zastoupení českých ministrů v Bruselu na pravidelných jednáních. Předseda vlády Bohuslav Sobotka zároveň apeloval na jednotlivé ministry, aby se snažili svoji účast na společných jednáních s evropskými partnery v dalším období maximálně zvýšit.

Aktuality

Archiv novinek

Blogy

Přehled všech blogů

Články a názory

Přehled všech článků

Language