Co vládá tají aneb jaký církevní majetek plánuje vydat? Podívejte se!

28.06.2012 Sociální demokracie zásadně odmítá vládní řešení majetkového vyrovnání státu s církvemi. Způsob, který prosazuje pravicová vláda, je nespravedlivý a chaotický a v poškodí ČR. I přes opakované výzvy ČSSD dosud vláda vůbec nezveřejnila seznamy majetku, který by měl být v rámci církevních restitucí vydán.

 

ČSSD je proti vládnímu řešení majetkového vyrovnání s církvemi. Podívejte se na naše řešení!

 

STÁHNĚTE SI DOKUMENT!

ČSSD přináší první dílčí seznam majetků a pozemků, které mají být dle vládního návrhu církvím vráceny (VIZ NÍŽE KE STAŽENÍ). 

Profil autora
Jan Mládek
Ing. Jan Mládek, CSc.
Blogy autora Jan Mládek
Názory a komentáře autora Jan Mládek
Podobná témata
 • Ministr Jan Mládek v Bruselu jednal o notifikaci podpory pro obnovitelné zdroje energie

  Ministr průmyslu a obchodu ČR Jan Mládek intervenoval u Evropské komise ve prospěch notifikace podpory obnovitelných zdrojů energie. V Bruselu dnes hovořil s komisařkou pro hospodářskou soutěž Margrethe Vestagerovou.

 • Ministr J. Mládek: "Předvánoční kontroly e-shopů dopadly v případě šperků katastrofálně!"

  Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek varuje české spotřebitele před nákupy šperků z drahých kovů v e-shopech u obchodníků, kteří nejsou registrovaní u Puncovního úřadu. Výsledek předvánočních kontrol Puncovního úřadu byl značně alarmující. Z kontrolovaných 82 kusů šperků nebyl ani jeden výrobek z deklarovaného drahého kovu.

 • Rozhodnutí ERÚ existenčně ohrožuje zemědělce i malé obce

  Energetický regulační úřad nevypsáním cenového rozhodnut pro většinu podporovaných zdrojů energie významně ohrožuje české zemědělce i malé obce. Nejde totiž pouze o zastavení podpory solárníkům, jak bývá účelově interpretováno. Ve skutečnosti více než třetina zastavených prostředků míří také na podporu zemědělců a výroby energie z bioplynových stanic a dalších zdrojů.

 • Národní akční plán čisté mobility pomůže rozvoji elektromobilů a vozů na alternativní paliva

  V příštích letech by mělo po českých silnicích jezdit stále více elektromobilů a automobilů na alternativní paliva. K dosažení tohoto cíle, který bude mít pozitivní dopady na kvalitu života ve městech a též pomůže snížit závislost ČR na ropných produktech, pomůže Národní akční plán čisté mobility (NAP CM). Materiál, který dnes schválila vláda, připravilo Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s dalšími resorty, tuzemskými výrobci vozidel, infrastruktury a plynárenskými a energetickými společnostmi.

 • Ministr Mládek vystoupil na 7. ročníku Energetického a ekonomického summitu Atlantické rady

  Posílení transatlantické angažovanosti v oblasti energetické bezpečnosti, hospodářského rozvoje a ekonomické spolupráce je cílem 7. ročníku Energetického a ekonomického summitu Atlantické rady ve dnech 18. až 20. listopadu v tureckém Istanbulu, na kterém Českou republiku reprezentoval ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek.

Aktuality

Archiv novinek

Blogy

Přehled všech blogů

Články a názory

Přehled všech článků

Language