Co vládá tají aneb jaký církevní majetek plánuje vydat? Podívejte se!

28.06.2012 Sociální demokracie zásadně odmítá vládní řešení majetkového vyrovnání státu s církvemi. Způsob, který prosazuje pravicová vláda, je nespravedlivý a chaotický a v poškodí ČR. I přes opakované výzvy ČSSD dosud vláda vůbec nezveřejnila seznamy majetku, který by měl být v rámci církevních restitucí vydán.

 

ČSSD je proti vládnímu řešení majetkového vyrovnání s církvemi. Podívejte se na naše řešení!

 

STÁHNĚTE SI DOKUMENT!

ČSSD přináší první dílčí seznam majetků a pozemků, které mají být dle vládního návrhu církvím vráceny (VIZ NÍŽE KE STAŽENÍ). 

Profil autora
Jan Mládek
Ing. Jan Mládek, CSc.
Blogy autora Jan Mládek
Názory a komentáře autora Jan Mládek
Podobná témata
 • Připravujeme komisi, která se bude zabývat dopady poklesu Rublu na českou ekonomiku

  „Oslabení rublu i celkový nepříznivý ekonomický vývoj budou mít nepochybně negativní vliv na český export do Ruské federace. Konkrétní dopady však nelze v současné době vyčíslit ani odhadnout. Bude záležet na schopnosti ruské vlády a centrální banky situaci stabilizovat, jaká opatření k tomu použijí a s jakým časovým účinkem, a zdali se jim podaří vrátit důvěru investorům a také spotřebitelům. Klíčový bude pochopitelně další vývoj cen ropy a ruský postoj k ukrajinské krizi, od něhož se bude odvíjet další osud sankcí.

 • Ministr Mládek podepsal memorandum s Exportní a importní bankou Číny

  Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek se dnes zúčastnil třetího setkání předsedů evropských vlád v rámci platformy spolupráce Čínské lidové republiky se šestnácti zeměmi střední, východní a jihovýchodní Evropy (platforma 16+1) v Bělehradu.

 • J. Mládek: Plynovody neměli získat soukromníci...Dnes se taháme o peníze

  Omezení dodávek plynu v Česku zatím nehrozí, nastalo by až v případě, že by půl roku netekl vůbec žádný plyn z Ruska. Ministr průmyslu Jan Mládek však v rozhovoru pro LN říká, že se příslušná ministerstva společně s Evropskou komisí připravují i na takovou možnost. Tam, kde jsou omezeny dodávky plynu, lidé začínají topit přímotopy -využívají elektrický proud. Testuje se tedy třeba i riziko blackoutu.

 • J. Mládek: Zatím nás Rusko nepálí, ale bude hůř

  Ministr průlmyslu a obchodu Jan Mládek o ukrajinské krizi, korejských investicích a českých jaderných elektrárnách v Týdeníku Euro.

 • Úspěch dohody s jihokorejskou firmou? Účast státu i golfová hřiště

  Po jihokorejské firmě Nexen Tire, která postaví na Žatecku závod na výrobu pneumatik, přichází do Česka další investor z Korejské republiky, tentokrát společnost Hyundai Mobis. Ta vybuduje v Moravskoslezském kraji závod na výrobu světlometů pro automobily. O tomto úspěchu Sobotkovy vlády, CzechInvestu a předně ministerstva průmyslu a obchodu jsme hovořili s jeho šéfem Janem Mládkem.

Aktuality

Archiv novinek

Blogy
 • Lubomír Zaorálek

  17.12.2014 Souhlasím s Ulrichem Beckem, že žijeme ve světě, jenž před nás staví rizika, kterým... (přečteno 15×)

 • Michaela Marksová - Tominová

  16.12.2014 „Revoluční okamžik ve světové historii je dobou pro revoluce, ne pro příštipkaření,“... (přečteno 21×)

 • Jan Keller

  16.12.2014 Politika prochází hlubokou krizí, která se projevuje ztrátou důvěry občanů ve... (přečteno 47×)

 • Dana Váhalová

  15.12.2014 Tradičně si v prosinci připomínáme Mezinárodní den lidských práv, který připomíná... (přečteno 28×)

Přehled všech blogů

Články a názory

Přehled všech článků

Language